День 7

30-денний кар’єрний план

Якби мені дали 6 годин, щоб зрубати дерево,

4 з них я б витратив на те, щоб наточити сокиру.

Авраам Лінкольн

7 днів ти готувався до цього кроку. Можливо, зараз у тебе ще більше запитань, ніж було до початку, проте хороша новина – тепер ти однозначно знаєш, які правильні питання треба собі ставити.

Звісно, насправді челендж не є чарівною паличкою, яка магічним способом влаштує тебе на перспективну та високооплачувану роботу. Однак, ти пройшов і зробив вже досить багато, щоб наблизитися до цього.

Останній день є дійсно викликом. Викликом самому собі, який вимагає неабиякої волі та мотивації.

Що б ти робив, якби гроші не були головним?

Завдання:

Підготуй 30-денний кар’єрний план. Крок за кроком, сплануй кожну дію, яка наблизить тебе до початку нового етапу свого життя.

Твій план може містити:

  • Використовуючи свої надбання 2 дня нашого челенджу, обери індустрію та компанії, на які ти націлений; визначся з бажаними посадами та функціями, які хотів би виконувати.
  • Інструменти, які допоможуть ідентифікувати проблеми та потреби обраної компанії, HR-менеджер, їхні платформи нетворкінгу.
  • Перелік необхідних знань, рис та навичок, якими необхідно оволодіти, або розвинути вже наявні.
  • Інструменти, які допоможуть у цьому (блоги, онлайн-курси, ворк-шопи, посібники і т.д.).
  • Список людей, які мають досвід у даній індустрії та компанії.
  • Структуру для створення твоїх резюме та скрипт для співбесід.
  • Систему відслідковування прогресу. Склади питання, які будеш ставити собі, покращуючи свою вмотивованість та самодисципліну.

         Очевидно, 30 днів –  не гарантований термін успішного працевлаштування, тому ти сам встановлюєш свої часові рамки. Не обмежуйся лише даними умовами та рекомендаціями. Не зупиняйся, пробуй, починай, не бійся помилятися і починати спочатку. Відповідальність лише твоя, але з розумінням своїх наступних кроків, мотивацією та бажанням стрімко розвиватися професійно, ти матимеш впевненість, що знайдеш та опануєш кожну наступну сходинку свого майбутнього успіху.

Запрошуємо тебе на безкоштовний воркшоп по побудові кар'єри
Дізнатися більше