День 6

Правильний кар’єрний нетворкінг

Скачати E-Book

Скачати E-Book

Одним із дієвих способів завести знайомства, які можуть знадобитися при пошуках роботи або побудові кар’єрних зв’язків є різноманітні конференції, ворк-шопи, семінари та курси.

Але як серед десятків людей можна запам’ятатися своєму майбутньому роботодавцю? Як заводити корисні знайомства і правильно їх використовувати?

Ми знаємо, і допоможемо дізнатися це і вам.

Різні заходи, такі як конференції та ворк-шопи є чудовою можливістю поспілкуватися з колегами-професіоналами, поділитися ідеями та, звісно, завести нові знайомства. Крім того, ви уже знаєте про інтереси цих людей та маєте хоча б одну “точку дотику”. Але для того, щоб знайомства заведені на тому чи іншому заході не виявилися даремими потрібно трохи попрацювати.

Ось декілька кроків до продуктивних знайомств на конференціях та інших заходах:

Скачати E-Book

Скачати E-Book

  • Вибирайте ретельно (подібних заходів у кожній індустрії дуже багато, тому варто приділити свій час тому, щоб вибрати правильний захід: ознайомтеся зі списком спікерів, з програмою, почитайте відгуки від попередніх учасників, пам’ятайте, ви повинні потратити свій час з користю, навіть, якщо ні з ким не познайомитеся)
  • Беріть участь у організації (часто організатори не відмовляються від будь-якої допомоги, і приклавши трохи зусиль до організації заходу, ви можете отримати ексклюзивну можливість особисто познайомитися зі спікерами)
  • Зверніть увагу на планування заходу (виберіть час та місця, коли людям буде найзручніше заводити знайомства, це може бути на невеликій перерві між виступами спікерів або під час кава-брейку, не завжди доцільно знайомитися з людиною під час обіду, адже тоді ви обмежуєте її час на власне їжу, що може деколи відштовхнути від вас)
  • Будьте активними (заводьте розмови, залучайте до них все більше людей, станьте тим, з ким люди самі захочуть познайомитися, а тоді ви вже самі можете вибирати, з ким хочете спілкуватися)
  • Підтримуйте зв’язок після знайомства (пам’ятайте, знайомство без продовження спілкування гірше за відсутність знайомства, погодьтеся, ви б не хотіли, щоб до вас звернулися вперше через місяць після знайомства з якимось проханням, а це дуже часто відбувається)

А тепер, власне, завдання:

Відвідайте у цьому місяці захід, пов’язаний із вашою професією або індустрією, чи просто той, який ви вважаєте корисним, перед тим, як іти, поверніться до списку порад та підготуйтеся, заведіть мінімум три нових знайомства під час подібних заходів.

 

P.S. Mercatus Academy Ukraine запрошує учасників Семиденного кар’єрного челенджу відвідати ворк-шоп по кар’єрних навичках, які будуть корисними тим, хто тільки починає кар’єру, або вже працює, але хоче рости на професійному рівні.